Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з організації виробничих процесів поштового зв’язку

Інженер з організації виробничих процесів поштового зв’язку

Завдання та обов’язки. Забезпечує направлення потоків пошти (поштових відправлень та періодичних видань) відповідно до планів направлення пошти. Бере участь у розробленні нормативних матеріалів щодо вдосконалення виробничих процесів з оброблення, перевезення та доставки пошти. Здійснює контроль за введенням або зміною тарифів на послуги поштового зв’язку. Бере участь у розробленні планів направлення поштових відправлень та періодичних видань. Контролює своєчасність і якість оброблення пошти.

Розробляє і впроваджує заходи для підвищення якості обслуговування клієнтури, виконання планів доходів та рекламування послуг поштового зв’язку. Бере участь у розробленні планів прибутків, планів обміну та прибутку філіалу і здійснює аналіз виконання цих планів. Розробляє заходи, спрямовані на удосконалення виробничого процесу оброблення, перевезення і доставки пошти, бере участь у їх втіленні. Вивчає і розповсюджує передові методи праці. Бере участь у розробленні планів розвитку і розширення мережі відділень поштового зв’язку. Розслідує скарги та претензії та вживає заходів для усунення причин виникнення скарг.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів управління, методичні й нормативні документи з питань організації виробничих процесів поштового зв’язку; технологічні процеси оброблення пошти; виробничі зв’язки між підрозділами і дирекціями; порядок ведення виробничої документації; передовий вітчизняний та світовий досвід з технології оброблення, перевезення та доставки пошти; основи економіки, наукової організації виробництва та управління; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з організації виробничих процесів поштового зв’язку: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з організації виробничих процесів поштового зв’язку I категорії — не менше 2 років.

Інженер з організації виробничих процесів поштового зв’язку I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст): для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з організації виробничих процесів поштового зв’язку II категорії не менше 2 років.

Інженер з організації виробничих процесів поштового зв’язку II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з організації виробничих процесів поштового зв’язку — не менше 2 років.

Інженер з організації виробничих процесів поштового зв’язку: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору