Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор з експлуатаційних, виробничо-технічних та організаційних питань поштового зв’язку

Інструктор з експлуатаційних, виробничо-технічних та організаційних питань поштового зв’язку

Завдання та обов’язки. Інструктує працівників зв’язку з питань роботи засобів поштового зв’язку. Бере участь у розробленні планів поліпшення якості роботи засобів поштового зв’язку й обслуговування споживачів. Бере участь у розробленні планів направлення пошти, розкладів руху поштового транспорту. Бере участь у розробленні заходів щодо забезпечення збереження пошти, виконання контрольних термінів її проходження та поліпшення роботи поштового зв’язку з надання послуг. Здійснює контроль за своєчасним і якісним обробленням пошти, за перевезенням і доставкою пошти та її збереженням.

Розслідує скарги, заяви й запити з питань надання послуг поштового зв’язку та надає відповіді. Аналізує причини виникнення браку, скарг, уповільнення оброблення пошти та впроваджує заходи для їх усунення. Інструктує і контролює працівників відділень поштового зв’язку з питань надання послуг та правильного застосування тарифів на ці послуги. Бере участь в організації семінарів та нарад працівників поштового зв’язку. Бере участь у проведенні ревізій роботи підрозділів філіалу. Веде облік показників якості роботи поштового зв’язку.

Повинен знати: накази, положення, інструкції та розпорядження щодо питань оброблення, перевезення і доставки пошти; організацію виробничого процесу; технологію оброблення пошти; тарифи на послуги поштового зв’язку; порядок проведення ревізій; інструкції та інші нормативні документи щодо розгляду звернень громадян; порядок ведення виробничої документації; основи економіки, виробництва та управління; Поштові правила; Правила користування послугами поштового зв’язку, основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи в галузі поштового зв’язку: для бакалавра — не менше 1 року, молодшого спеціаліста — не менше 2 років.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору