UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Державні службовці, що мають наскрізний характер
  4. Спеціаліст (I, II категорії) - бухгалтер

Спеціаліст (I, II категорії) - бухгалтер

Завдання, обов’язки та повноваження. Виконує роботу з ведення бухгалтерського обліку майна, коштів, фондів, результатів діяльності тощо в органі виконавчої влади. Здійснює банківські операції, пов’язані з рухом коштів та товарно-матеріальних цінностей, нарахуванням коштів на фінансування капітальних вкладень, заробітної плати, інших виплат.

Бере участь у проведенні економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності органів виконавчої влади, ревізії господарської діяльності підвідомчих установ, інвентаризацій грошових коштів, товарно-матеріальних цінностей, розрахунків, платіжних зобов’язань; розробленні та здійсненні заходів, спрямованих на дотримання фінансової дисципліни та раціональне використання ресурсів; формулюванні економічної постановки завдань або окремих їх етапів, що вирішуються за допомогою обчислювальної техніки. Виконує роботи з формування, ведення та зберігання даних бухгалтерської інформації. Вносить зміни у довідкову та нормативну інформацію, що використовується при обробленні даних. Стежить за зберіганням бухгалтерських документів, оформлює їх відповідно до встановленого порядку та передає до архіву.

Має право. Отримувати за дорученням керівництва від посадових осіб структурних підрозділів органу виконавчої влади необхідні матеріали, пояснення, інформацію для виконання своїх службових обов’язків. Вносити пропозиції керівництву про притягнення працівників міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, місцевої державної адміністрації, органів місцевого самоврядування до відповідальності за незабезпечення цільового та ефективного витрачання грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей; про вдосконалення роботи з питань бухгалтерського обліку та контролю.

Повинен знати. Конституцію України ; законодавчі та нормативні документи щодо державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанови, розпорядження, методичні, нормативні та інші керівні матеріали органів державного управління, фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації бухгалтерського обліку і складання звітності; практику застосування законодавчих та нормативних актів; економіку, організацію праці та управління; організацію документообігу на ділянках бухгалтерського обліку; методи економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп’ютері.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом: для спеціаліста I категорії — стаж роботи в державній службі на посаді спеціаліста II категорії не менше 2 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років; для спеціаліста II категорії — стаж роботи в державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 2 років; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору