UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Державні службовці патронатної служби
  4. Помічник-консультант народного депутата України

Помічник-консультант народного депутата України

Помічник-консультант народного депутата України має право:
1. Бути присутнім на пленарних засіданнях Верховної Ради України (крім закритих засідань).
2. Бути присутнім на засіданнях комітетів, тимчасових слідчих чи спеціальних комісій Верховної Ради України за письмовим дорученням народного депутата України та за згодою голів відповідних комітетів, комісій.
3. Бути присутнім на засіданнях місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за письмовим дорученням народного депутата України.
4. Безоплатно користуватися інформаційними базами даних, телекомунікаційними мережами Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування в порядку, встановленому законодавством України; ознайомлюватись з актами, прийнятими Верховною Радою України, крім прийнятих на її закритих засіданнях, а також інформаційними та довідковими матеріалами, що офіційно поширюються Верховною Радою України, Президентом України, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.
5. Одержувати, за письмовим зверненням народного депутата України, в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на державних підприємствах, в установах та організаціях у встановленому порядку інформаційні та довідкові матеріали, необхідні народному депутату України для здійснення його депутатських повноважень.
6. Одержувати надіслану на ім’я народного депутата України поштову, телеграфну кореспонденцію, відправляти її за дорученням народного депутата України.
7. Виконувати інші дії, передбачені для помічників-консультантів народних депутатів України Законами України “Про державну службу”, “Про статус народного депутата України”, Положенням про помічника-консультанта народного депутата України.

Помічник-консультант народного депутата України зобов’язаний:
1. Знати і дотримуватись вимог Конституції України, Законів України “Про статус народного депутата України”, “Про державну службу”, “Про боротьбу з корупцією”, Регламенту Верховної Ради України (129а/94-ВР, 129б/94-ВР), інших нормативно-правових актів, Загальних правил поведінки державних службовців та Правил внутрішнього трудового розпорядку.
2. При виконанні своїх обов’язків не допускати дій, що можуть негативно впливати на виконання повноважень народного депутата України, утримуватись від заяв та вчинків, що компрометують народного депутата України. Завдання та повноваження помічника-консультанта народного депутата України

За дорученням народного депутата України:
1. Готує аналітичні, інформаційні, довідкові та інші матеріали, необхідні народному депутату України для здійснення ним своїх повноважень.
2. Бере участь у підготовці народним депутатом України виступів, проектів доповідей, співдоповідей тощо.
3. Аналізує чинне законодавство і готує для народного депутата України висновки та пропозиції.
4. Бере участь у розробці проектів законів та інших нормативно-правових актів, здійснює їх відповідне оформлення.
5. Бере участь у організації зустрічей народного депутата України з виборцями, трудовими колективами підприємств, установ, організацій, допомагає народному депутату України під час особистого прийому ним виборців, веде попередній їх прийом.
6. Готує проекти відповідей народного депутата України на скарги та звернення громадян, звернення підприємств, установ, організацій, а також проекти депутатських звернень та депутатських запитів, контролює своєчасне надходження відповідей на них.
7. Систематично узагальнює звернення виборців, інформує про це народного депутата України.
8. Бере участь в організації вивчення громадської думки, потреб і запитів виборців, вносить народному депутату України пропозиції щодо шляхів їх вирішення.
9. Веде діловодство відповідно до вимог Інструкції з діловодства у Верховній Раді України, затвердженої відповідним Розпорядженням, забезпечує схоронність документів, що надходять на ім’я народного депутата України.
10. Надає народному депутату України іншу необхідну допомогу при здійсненні ним своїх повноважень.

Кваліфікаційні вимоги до помічника-консультанта народного депутата України: Наявність середньої спеціальної або вищої освіти, вільне володіння державною мовою. Вміння працювати з комп’ютером та оргтехнікою.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору