UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Фахівець I, II категорії, фахівець

Фахівець I, II категорії, фахівець

Завдання та обов’язки. Самостійно виконує роботи, пов’язані з аналітичною діяльністю одного з напрямів роботи підрозділу. Контролює та оцінює стан справ на відповідній дільниці роботи. Узагальнює практику застосування законодавства та хід реалізації державної політики у сфері соціального захисту з питань, що належать до компетенції підрозділу. Бере участь у розробленні пропозицій, комплексів заходів, планів тощо. Своєчасно і точно виконує рішення державних органів чи посадових осіб, розпорядження, вказівки і окремі доручення своїх керівників.

Бере участь у розробленні проектів нормативних та організаційно-методичних документів. Готує проекти інформаційно-аналітичних матеріалів, пов’язаних з роботою підрозділу і підвідомчих структур, а також проекти відповідей на звернення та заяви, що надійшли для розгляду у відповідному підрозділі. За дорученням свого керівника виконує обов’язки, які передбачено характеристиками для споріднених за характером роботи посад.

Повинен знати: Конституцію України ; Закон України “Про державну службу” ; акти законодавства, що стосуються діяльності відповідного підрозділу; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу; державну політику у відповідній сфері; державну мову; профілюючі дисципліни (залежно від галузі, з якою пов’язана відповідна діяльність); правила роботи на комп’ютері; правила охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Фахівець I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи; для спеціаліста — стаж роботи за спеціальністю на посаді фахівця II категорії не менше 2 років; для бакалавра — не менше 3 років.

Фахівець II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; для бакалавра — стаж роботи за спеціальністю на посаді фахівця — не менше 2 років.

Фахівець: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору