UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу (Соціальні послуги)

Начальник відділу (Соціальні послуги)

Завдання та обов’язки. Організовує роботу відділу. Забезпечує виконання покладених на відділ завдань. Організовує підготовку та виконання постанов, рішень правління, наказів, розпоряджень, термінових позапланових завдань Голови правління та виконавчого директора Фонду. Бере участь в організації і проведенні застань правління Фонду, нарад, семінарів керівників обласних відділень.

Розробляє річні, щоквартальні, перспективні плани роботи відділу. Забезпечує у межах своєї компетенції надання необхідної організаційно-методичної та консультативної допомоги відділенням Фонду. Забезпечує координацію діяльності відділу з іншими структурними підрозділами виконавчої дирекції Фонду. Розподіляє посадові обов’язки між працівниками відділу з обумовленням їх взаємозамінності. Контролює виконання посадових обов’язків і окремих доручень працівниками відділу.

Оперативно готує роз’яснення на запити керівників дирекції Фонду та його відділень, та відповіді з питань, що входять до функцій відділу. Організовує роботу по підвищенню професійного рівня працівників відділу. Забезпечує розгляд звернень з питань, що входять до компетенції відділу в установлені терміни і вживає відповідних заходів. Разом з відділом кадрів вирішує питання добору кадрів. Здійснює контроль за веденням у відділі діловодства, зберіганням документів.

Повинен знати: Конституцію України ; акти законодавства, що стосуються діяльності Фонду; Закон України “Про державну службу” ; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Фонду; особливості діяльності відповідного відділу; соціально-психологічні основи управління; державну мову; відповідні профілюючі дисципліни (залежно від галузі, з якою пов’язана діяльність); правила експлуатації комп’ютерної, обчислювальної та організаційної техніки; правила охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст за однією із спеціальностей за профілем роботи). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж державної служби за фахом на керівних посадах — не менше 2 років або стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору