UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник загального відділу (Соціальні послуги)

Начальник загального відділу (Соціальні послуги)

Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво відділом. Забезпечує виконання покладених на відділ завдань. Забезпечує контроль за своєчасним виконанням управліннями і відділами Міністерства (відділами управління) прийнятих до виконання документів органів державної влади, рішень колегії Міністерства, наказів Міністра. Організовує забезпечення формування справ і підготовку їх до державного зберігання. Проводить навчання з підвищення ділової кваліфікації з працівниками Міністерства (управління), зайнятими питаннями діловодства.

Бере участь в організації нарад, семінарів, конференцій. Забезпечує оформлення і своєчасне розсилання матеріалів колегії, наказів і розпоряджень Міністра підвідомчим обласним управлінням, установам і організаціям, зацікавленим міністерствам. Розподіляє посадові обов’язки між працівниками відділу з обумовленням їх взаємозамінності. Контролює виконання посадових обов’язків і окремих доручень працівниками відділу. Вносить пропозиції щодо структури штатного розпису відділу. Подає у порядку, передбаченому законодавством, пропозиції щодо призначення на посаду заступника керівника відділу.

Забезпечує додержання законності в діяльності відділу. Організовує роботу відділу щодо виконання документів органів державної влади, рішень колегії, наказів Міністра. Забезпечує додержання законності в діяльності відділу. Забезпечує надання необхідної організаційно-методичної та консультативної допомоги заявникам з питань, що входять до компетенції відділу. Забезпечує контроль за додержанням персоналом правил охорони праці та протипожежного захисту.

Повинен знати: Конституцію України ; Закон України “Про державну службу” ; акти законодавства, розпорядчі, інструктивні та методичні документи, що регламентують діяльність відділу; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції відділу; основи управління, діловодства; державну мову; правила роботи на комп’ютері; правила охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст за однією із спеціальностей за профілем роботи). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж державної служби за фахом — не менше 2 років або стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору