UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Фахівець із стаціонарних установ соціального обслуговування

Фахівець із стаціонарних установ соціального обслуговування

Завдання та обов’язки. Розробляє заходи з поліпшення роботи будинків-інтернатів. Бере участь у розробленні проектів перспективних та щорічних планів розвитку ліжкової мережі стаціонарних установ, підсобних господарств, лікувально-виробничих майстерень та промислових виробництв стаціонарних установ, що входять до відомства Міністерства праці та соціальної політики України, контролює хід їх виконання.

Здійснює контроль за своєчасним та правильним витрачанням коштів, що виділяються на утримання інвалідів та громадян похилого віку в будинках-інтернатах. Перевіряє діяльність будинків-інтернатів, підсобних господарств, лікувально-виробничих майстерень та промислових виробництв стаціонарних установ. Стежить за усуненням виявлених недостач. Аналізує та узагальнює звіти про роботу будинків-інтернатів, підсобних господарств, лікувально-виробничих майстерень та промислових виробництв стаціонарних установ Міністерства праці та соціальної політики України.

Організовує відповідно до наданої компетенції розроблення програм, комплексів заходів, пропозицій, інструкцій, рекомендацій, спрямованих на поліпшення роботи будинків-інтернатів. Контролює проходження і своєчасне виконання контрольних документів, переданих йому на виконання, заяв, скарг громадян. Веде реєстрацію громадян, що потребують направлення до будинків-інтернатів, контролює правильне оформлення на них особових справ. Виписує путівки в установи соціального захисту. Організовує практичну допомогу та здійснює контроль заходів підготовки будинків-інтернатів до роботи в осінньо-зимовий період.

Вивчає та узагальнює передовий досвід роботи будинків-інтернатів. Бере участь у підготовці та проведенні нарад, семінарів із працівниками будинків-інтернатів із підвищення їх кваліфікації. Своєчасно і точно виконує розпорядження, вказівки і окремі доручення своїх керівників. Додержується правил охорони праці та протипожежного захисту.

Повинен знати: Конституцію України ; акти законодавства, інструктивні та методичні документи, що стосуються діяльності стаціонарних установ соціального обслуговування; Кодекс законів про працю ; основи діловодства; державну мову; правила експлуатації комп’ютерної, обчислювальної та організаційної техніки; правила охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний фахівець із стаціонарних установ спеціального обслуговування: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст за однією із спеціальностей за профілем роботи) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за фахом у державній службі на посаді фахівця I категорії — не менше 1 року або стаж роботи на посаді фахівця із стаціонарних установ соціального обслуговування I категорії — не менше 3 років.

Фахівець із стаціонарних установ соціального обслуговування I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи; для спеціаліста — стаж роботи на посаді фахівця із стаціонарних установ соціального обслуговування II категорії не менше 2 років; для бакалавра — не менше 3 років.

Фахівець із стаціонарних установ соціального обслуговування II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; для бакалавра — стаж роботи на посаді фахівця із стаціонарних установ соціального обслуговування не менше 2 років.

Фахівець із стаціонарних установ соціального обслуговування: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору