Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Режисер клубного закладу

Режисер клубного закладу

Завдання та обов’язки. Керує роботою театрального колективу, гуртка, самодіяльного об’єднання тощо. Складає репертуарні поточні та перспективні плани роботи. Забезпечує участь колективу, гуртка в проведенні художніх заходів, звітних виступів, концертів. Здійснює постановку вистав, програм окремих номерів. Проводить учбово-виховні заняття з учасниками з техніки мови, акторської майстерності тощо. Бере участь в розробці та проведенні клубних і масових культурно-освітніх, видовищних і дозвіллєвих заходів для різноманітних груп населення.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; чинні нормативні акти щодо культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності, художньої творчості; основи теорії театрального мистецтва; принципи формування репертуару та організацію навчально-виховного процесу; форми й методи організації роботи з населенням; методологію творчого процесу; класичну та сучасну драматургію; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр); для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору