Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор культурно-освітнього закладу

Інструктор культурно-освітнього закладу

Завдання та обов’язки. Розробляє плани роботи закладу; інструктивно-методичні матеріали з питань культурно-дозвіллєвої діяльності. Добирає спеціалістів для гурткової роботи та складає графіки їх роботи. Підтримує контакти з громадськими організаціями, спонсорами, об’єднаннями тощо. Рекламує роботу художніх колективів, закладу культури, проводить роботу по залученню до участі в гуртках населення мікрорайону, а також у заходах, що організовуються закладом культури. Відповідає за своєчасне виконання планових завдань.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; чинні нормативні акти з питань культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності; організацію навчально-виховної роботи; досвід роботи гуртків закладів культури інших регіонів; оформлення методичних документів; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст бакалавр або молодший спеціаліст); для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; бакалавра, молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією не менше 2 років.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору