Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Редактор з рекламування фільмів

Редактор з рекламування фільмів

Завдання та обов’язки. Розроблює заходи щодо пропаганди кіномистецтва. Готує план інформаційно-рекламної роботи. Організовує усі види кінореклами і інформації про фільми для кіномережі, населення, засобів масової інформації. Редагує періодичні рекламні видання. Готує літературні тексти для рекламних плакатів, афіш, лібрето, буклетів та інших видів друкованої реклами і здійснює контроль за їх виготовленням. Розроблює для кіномережі рекомендації з рекламування художніх, документальних і науково-популярних фільмів. Надає методичну допомогу. Забезпечує виготовлення всієї рекламної продукції. Веде облік усіх видів реклами. Розподіляє кінорекламу в кіномережі і контролює її використання.

Повинен знати: історію національного і світового кіномистецтва; засоби пропаганди і рекламування фільмів; методику розробки рекламних матеріалів; діючі фонди кінопрокату і нові фільми; інформаційну літературу про фільми; тематичні каталоги; основи художнього оформлення стендів, плакатів, афіш та інших друкованих виробів.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний редактор з рекламування фільмів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією редактора з рекламування фільмів I категорії — не менше 2 років.

Редактор з рекламування фільмів I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією редактора з рекламування фільмів II категорії — не менше 2 років.

Редактор з рекламування фільмів II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією редактора з рекламування фільмів — не менше 2 років.

Редактор з рекламування фільмів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору