Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Технічні службовці
  4. Розфарбовувач законтурованих малюнків

Розфарбовувач законтурованих малюнків

Завдання та обов’язки. Виконує роботи з розфарбовування законтурованих на целулоїді малюнків, складених з великої кількості дрібних предметів або груп персонажів, різноманітних за формою і кольором. Розфарбовує малюнки, що заповнюють всю площу кадру, з великою кількістю площин різноманітної конфігурації, які потребують використання 15-ти кольорів і більше. Розфарбовує титри.

Повинен знати: способи виправлення дефектів у зафарбованому малюнку, змивання зафарбованого малюнку і його повторного нанесення на целулоїд; технічні прийоми складних робіт на целулоїді, закони створення малюнку і механіку руху його окремих деталей; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Розфарбовувач законтурованих малюнків I категорії. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розфарбовувача законтурованих малюнків II категорії — не менше 1 року. Розфарбовувач законтурованих малюнків II категорії. Професійно-технічна освіта. Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору