UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник енергоінспекції

Начальник енергоінспекції

Завдання та обов’язки. Організовує роботу з опрацювання плану відпуску енергії підприємствам та за джерелами теплопостачання об’єктів згідно з укладеними договорами. Організовує і здійснює первинний облік тепла, що відпускається та купується, зведення балансів і підготовку документів для розрахунків з постачальниками теплової енергії.

Організовує і здійснює контроль за правильним використанням теплової енергії споживачами та раціональним транспортуванням теплоносія працівниками теплових районів (дільниць) з метою недопущення понаднормативних витрат під час транспортування. Контролює вжиття заходів для поліпшення використання теплової енергії, підвищення норм повернення конденсату. Обстежує об’єкти, що вводяться і передаються від інших міністерств і відомств.

Розроблює разом з іншими службами підприємства організаційно-технічні заходи, спрямовані на економію паливно-енергетичних ресурсів за джерелами теплопостачання, здійснює контроль за виконанням цих заходів. Контролює виконання договірних зобов’язань щодо безперебійного постачання споживачів тепловою енергією, у разі відхилень дає відповідні розпорядження. Бере участь у прийманні на баланс підприємства щойно введених котелень та теплорозподільних пунктів.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні документи відносно експлуатації технологічного устаткування; правила експлуатації, режим роботи устаткування; методи виявлення та використання його резервів; порядок приймання теплоенергетичного устаткування в експлуатацію; досвід передових підприємств щодо ефективного використання теплоенергетичного устаткування; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста не менше 3 років, для бакалавра — не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору