UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник котельні

Начальник котельні

Завдання та обов’язки. Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю котельні з виробництва та розподілення теплової енергії для обігріву житла і побутової потреби населення та на комунально-побутові і технологічні потреби підприємств, організацій, установ. Забезпечує безперебійне виробництво теплової енергії згідно з температурою зовнішнього повітря, раціональне використання котельного устаткування і теплових мереж.

Контролює дотримання установлених лімітів та питомих норм витрат палива (твердого, рідкого, газоподібного), електроенергії і води, своєчасну оплату використаної теплової енергії споживачами. Організовує розроблення заходів щодо зменшення собівартості виробленої теплової енергії і контролює їх виконання. Здійснює керівництво роботами з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій у котельні та на теплових мережах. Організовує будівництво нових об’єктів і реконструкцію діючих, своєчасну і якісну підготовку котельні та теплових мереж до експлуатації в осінньо-зимовий період. Здійснює керівництво з розроблення поточних і перспективних планів розвитку та удосконалення матеріально-технічної бази котельні.

Організовує роботу з обліку та звітності за всіма розділами господарсько-фінансової діяльності підприємства. Забезпечує підбір, розстановку та навчання кадрів, контролює виконання працівниками посадових обов’язків. Організовує оперативний контроль стану охорони праці і протипожежного захисту.

Повинен знати: законодавчі та нормативні акти, накази і розпорядження органів вищого рівня з питань організації виробництва та розподілення тепла; встановлене устаткування і правила його технічної експлуатації; основи економіки та організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства, правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією: для спеціаліста — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору