Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер-енергетик (теплотехніка житлового та комунального господарства)

Інженер-енергетик (теплотехніка житлового та комунального господарства)

Завдання та обов’язки. Здійснює контроль за режимами експлуатації промислових котлів. Вносить виправлення в режими експлуатації у разі відхилення від режимних карт. Оновлює виробничі інструкції щодо експлуатації котельно-допоміжного обладнання та контролює їх виконання. Погоджує перелік об’єктів теплопостачання, що передаються підрядним організаціям для налагоджувальних робіт. Здійснює контроль за якістю виконання налагоджувальних робіт. Розробляє заходи щодо економії паливно-енергетичних ресурсів, контролює їх виконання.

Контролює хід нового будівництва, реконструкції і виконання капітального ремонту об’єктів теплопостачання. Складає виробничі інструкції щодо експлуатації теплоенергетичного устаткування. Бере участь у розробленні проекту плану капітального ремонту теплоенергетичного устаткування. Щороку бере участь у роботі комісії з перевірки знань експлуатаційним персоналом правил експлуатації теплоенергетичного устаткування. Контролює наявність виробничих інструкцій щодо експлуатації котлів, хімводоочищення, режимних карт з котельно-допоміжного обладнання, схем технічних трубопроводів, котелень і мереж, схем газопостачання, технічного звіту про налагодження котлів і мереж.

Здійснює паспортизацію котельних і мереж. Разом з експлуатаційним персоналом випробовує парові котли. Розглядає раціоналізаторські пропозиції, надає допомогу раціоналізаторам. Бере участь у розробленні питомих норм витрати енергоресурсів. Бере участь у розробленні заходів для підвищення ефективності роботи підприємства.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору