Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер-енергетик (теплопостачання населених пунктів)

Інженер-енергетик (теплопостачання населених пунктів)

Завдання та обов’язки. Контролює режими роботи джерел теплопостачання та допоміжного обладнання, виробництва і відпуск теплової енергії відповідно до температури зовнішнього повітря. Дає вказівки щодо дотримання режимів, обов’язкові для експлуатаційного персоналу в разі відхилення або порушення роботи теплоенергетичного устаткування. Здійснює контроль за споживанням паливно-енергетичних ресурсів, режимом виробництва теплової енергії та її розподілом між окремими споживачами.

Веде облік скарг і претензій споживачів теплової енергії і вживає заходів щодо ліквідації недоліків у теплопостачанні у найкоротші строки. Забезпечує економію паливно-енергетичних ресурсів, розроблює заходи щодо їх економії і контролює виконання. Контролює наявність і збереженість технічної документації щодо експлуатації котлів, хімводоочищення, дезаераційних підживлювальних установок, центральних теплопунктів (ЦТВ) та індивідуальних теплопунктів ІТП, режимних карт з котельно-допоміжного обладнання, теплових мереж, ЦТП, ІТП, схем технологічних трубопроводів котелень ЦТП та ІТП, схем газопостачання котелень і тягодуттьового тракту, схем теплопостачання теплового району і ЦТП, технічного звіту про налагодження котлів, мереж.

У разі потреби вносить корективи та оновлює технічну документацію. Контролює ведення обліку виробництва тепла на котельнях ЦТП, а також обліку споживання енергоресурсів. Бере участь у виконанні заходів для налагодження теплових мереж, у гідравлічних випробуваннях теплових мереж.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору