UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу виробничо-технічного

Начальник відділу виробничо-технічного

Завдання та обов’язки. Організовує технічне керівництво експлуатацією та ремонтом рухомого складу. Розробляє заходи щодо поліпшення маршрутної мережі трамвая і тролейбуса, оснащення її посадочними та розворотними майданчиками, кінцевими станціями тощо. Складає графіки і плани роботи з поточного утримання трамвайних колій.

Готує заходи для впровадження нової техніки, підвищення пропускної та провізної здатності рухомого складу, правил і норм охорони праці робітників. Здійснює роботи з удосконалення технологічних процесів і методів технічного обслуговування рухомого складу, вузлів та агрегатів до них. Організовує підготовку і підвищення кваліфікації водіїв, слюсарів-ремонтників, лінійних та інженерно-технічних працівників служб; контролює виконання державних стандартів, правил технічної експлуатації, інструкцій. Здійснює оснащення ремонтних майстерень, випробувальних стендів технологічною оснасткою, контрольно-вимірювальною апаратурою та приладами. Керує випробуванням підйомних механізмів та пересувних ремонтних засобів.

Розглядає пропозиції громадян і підприємств, організацій та установ щодо поліпшення транспортного обслуговування. Контролює виконання рішень органів вищого рівня щодо транспортного обслуговування населення. Здійснює безпосереднє керівництво працівниками відділу, координує та узгоджує роботу відділу з іншими відділами служби, несе відповідальність за виконання усіх завдань, покладених на відділ.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; нормативні та інші керівні матеріали щодо питань керування виробництвом; будову усіх видів рухомого складу міськелектротранспорту; технічні умови експлуатації, технологію ремонту трамваїв та тролейбусів; організацію колійного господарства; організацію виробництва та управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією у міському електротранспорті: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору