UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу диспетчерської енергослужби

Начальник відділу диспетчерської енергослужби

Завдання та обов’язки. Здійснює контроль за правильною експлуатацією та своєчасним ремонтом енергетичного обладнання та енергосистем. Планує роботу енергодиспетчерів. Забезпечує організацію робіт із запобігання аваріям, а в разі виникнення аварії ліквідацію її наслідків на контактній кабельній мережі та тягових підстанціях. Координує виконання ремонтних робіт та узгоджує їх з роботами інших служб. Здійснює контроль за дотриманням правил охорони праці і технічної експлуатації під час виконання будь-яких робіт в енергослужбі.

Контролює ведення установленої технологічної та оперативної документації. Забезпечує облік роботи аварійних бригад контактної мережі та аварійних спецмашин. Здійснює облік та аналіз витрати електроенергії, аналізує причини аварій. Забезпечує впровадження прогресивних методів ремонту й експлуатації енергоустаткування. Керує працівниками відділу.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; нормативні матеріали щодо енергетичного обслуговування; схеми живлення тягових підстанцій, контактної та кабельної мереж; межу і схеми усіх позитивних та негативних ліній постійного струму; нормальні та аварійні схеми енергогосподарства; технологію виконання аварійних робіт; правила технічної експлуатації трамваїв та тролейбусів; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією у міському електротранспорті: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору