UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу диспетчерської служби рухомого складу

Начальник відділу диспетчерської служби рухомого складу

Завдання та обов’язки. Керує розробленням поточних і перспективних планів диспетчерської служби та організовує їх виконання з дотриманням вимог безпеки руху. Здійснює контроль за підготовкою виробництва, своєчасним забезпеченням виробництва необхідною технічною документацією, матеріалами, інструментом тощо. Вивчає, аналізує на місцях причини пошкоджень та простоїв устаткування, бере участь у розробленні заходів щодо усунення недоліків. Контролює дотримання норм міжремонтного пробігу, правильність виконання замірів питомого опору руху трамвайних вагонів і тролейбусів та струму витікання тролейбусів, ведення обліку і розподіл рухомого складу за депо.

Забезпечує щодобовий випуск рухомого складу на лінію у кожному депо згідно з розкладом руху. Бере участь разом з іншими службами у розподілі рухомого складу за маршрутами міста, у відкритті нових ліній, складанні планів ремонту рухомого складу у ремонтних майстернях та заявок на матеріали, обладнання та запчастини, у визначенні контрольних цифр щодо планів капітального (заводського) ремонту рухомого складу, у розслідуванні дорожньо-транспортних пригод. Керує роботами з економії матеріальних і трудових ресурсів, зменшення собівартості ремонтних робіт. Керує роботою працівників відділу, координує та узгоджує роботу відділу з іншими відділами і службами підприємства.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо виробничого планування та оперативного управління виробництвом; будову усіх видів рухомого складу міськелектротранспорту, технологію ремонтів та технічного обслуговування; правила технічної експлуатації трамваїв і тролейбусів; основи економіки, наукової організації праці; організацію виробництва та управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору