Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер-диспетчер (служба рухомого складу)

Інженер-диспетчер (служба рухомого складу)

Завдання та обов’язки. Здійснює контроль за випуском рухомого складу на лінію по кожному депо згідно з розкладом руху, за дотриманням норм міжремонтного пробігу. Забезпечує виконання графіків виходу рухомого складу на маршрути міста, відкриття нових ліній руху. Веде облік розподілу рухомого складу між кожним депо. Бере участь у складанні поточних і перспективних планів робіт. Бере участь у складанні планів ремонтів рухомого складу в ремонтних майстернях.

Бере участь у роботі з вивчення ринку матеріалів, обладнання і запчастин і готує пропозиції з їх придбання. Оформлює заявки на матеріали, обладнання і запчастини для ремонту рухомого складу. Бере участь у розслідуванні дорожньо-транспортних пригод. Здійснює контроль за експлуатацією та обслуговуванням приладів безпеки. Сприяє впровадженню передових методів організації праці, складає звіти за встановленою формою, веде іншу технічну документацію.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали з технічного обслуговування і ремонту рухомого складу; будову рухомого складу, правила технічної експлуатації трамваїв і тролейбусів, технологію їх ремонту; основи економіки, організації праці; основи трудового законодавства: правила і норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер-диспетчер служби рухомого складу: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера-диспетчера служби рухомого складу I категорії — не менше 2 років.

Інженер-диспетчер служби рухомого складу I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера-диспетчера служби рухомого складу II категорії — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.

Інженер-диспетчер служби рухомого складу II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера-диспетчера служби рухомого складу — не менше 2 років.

Інженер-диспетчер служби рухомого складу: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору