Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з транспорту (відділ технічної допомоги служби рухомого складу)

Інженер з транспорту (відділ технічної допомоги служби рухомого складу)

Завдання та обов’язки. Розробляє технологічні процеси і здійснює контроль за їх впровадженням. Здійснює випробування нового рухомого складу, дослідних конструкцій та вузлів, нових матеріалів і технологічного обладнання. Розглядає і подає висновки щодо раціоналізаторських пропозицій з конструктивних змін вузлів рухомого складу та їх експлуатації. Розробляє нові форми організації роботи з дотримання вимог безпеки дорожнього руху і впроваджує їх. Розробляє план заходів щодо зменшення виробничих витрат і здійснює його виконання. Організовує своєчасне і правильне ведення обліку та звітності про роботу рухомого складу за установленими формами.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо організації ремонту рухомого складу; технологію ремонтів і технічного обслуговування; правила технічної експлуатації трамвая і тролейбуса; технічні характеристики і конструктивні особливості трамваїв і тролейбусів; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з транспорту відділу технічної допомоги служби рухомого складу: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з транспорту відділу технічної допомоги служби рухомого складу I категорії — не менше 2 років.

Інженер з транспорту відділу технічної допомоги служби рухомого складу I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з транспорту відділу технічної допомоги служби рухомого складу II категорії — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.

Інженер з транспорту відділу технічної допомоги служби рухомого складу II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з транспорту відділу технічної допомоги служби рухомого складу — не менше 2 років.

Інженер з транспорту відділу технічної допомоги служби рухомого складу: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору