Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з транспорту (служба колії)

Інженер з транспорту (служба колії)

Завдання та обов’язки. Бере участь у розробленні проектів організації та технічних процесів виконання робіт з ремонту трамвайних колій, проведення розрахунків виправки колії за профілем і планом. Здійснює розрахунки і розбивку схем укладання стрілочних переводів та пересічень, розрахунок безстикових колій. Організовує технічний облік стану трамвайних колій і бере участь у розробленні планів їх ремонтів. Здійснює роботи з паспортизації колійного господарства. Бере участь у розслідуванні причин аварій, розробляє заходи щодо запобігання аваріям. Бере участь у підготовці заходів, пов’язаних із впровадженням нових стандартів, технічних умов для зменшення витрат на ремонт і монтаж шляхового господарства.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо організації трамвайного колійного господарства; перспективи розвитку колійного господарства; будову трамвайних колій та штучних споруд, правила їх експлуатації; організацію і технологію ремонтів; стандарти, технічні умови щодо колійного господарства; методику розрахунку кривих кутів, безстикової колії; методику розбивки стрілочних переводів і перетинів; геодезичні та інші вимірювальні інструменти, правила користування ними; передовий вітчизняний та зарубіжний досвід організації цвяхового господарства; організацію праці в колійному господарстві; основи економіки; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з транспорту служби колії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з транспорту служби колії I категорії — не менше 2 років.

Інженер з транспорту служби колії I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з транспорту служби колії II категорії не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.

Інженер з транспорту служби колії II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з транспорту служби колії — не менше 2 років.

Інженер з транспорту служби колії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору