Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з благоустрою та озеленення територій домоволодінь

Інженер з благоустрою та озеленення територій домоволодінь

Завдання та обов’язки. Розробляє і контролює виконання заходів щодо забезпечення благоустрою і належного санітарного стану території, закріпленої за житловою організацією. Організовує роботу і здійснює контроль за будівництвом, обладнанням і ремонтом дитячих, спортивних і господарських майданчиків, за проведенням весняних і осінніх робіт з благоустрою та озеленення прибудинкових територій. Організовує роботи, пов’язані зі створенням зелених зон, місць відпочинку, вертикального озеленення будинків, доглядом за зеленими насадженнями (садіння, пересаджування, оновлення, зрізання, обкопування і підрубування дерев та живоплоту), завезенням рослинного ґрунту, улаштуванням і ремонтом газонів, квітників та клумб, захистом насаджень від шкідників.

Контролює своєчасність поливання і виконання підсобних робіт з прибирання та очищання газонів, квітників та інших озеленених площ від листя, сміття і снігу. Наглядає за збереженістю і справністю лав, урн, сміттєзбірників, контейнерів, зливоприймальних колодязів, будинкових номерів, табличок з назвами вулиць, іншою інформацією, за станом підвальних та горищних приміщень, вживає заходів щодо усунення виявлених недоліків. Організовує і забезпечує відновлення асфальтового покриття і газонів після виконання ремонтних або аварійних робіт.

Повинен знати: постанови, накази, розпорядження та інші керівні матеріали щодо діяльності житлових організацій; правила і норми технічної експлуатації житлового фонду; будівельні норми і правила, державні стандарти; основні агротехнічні правила зеленого будівництва на житлових територіях; основи організації праці і трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з благоустрою та озеленення територій домоволодінь: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр або спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією інженера з благоустрою та озеленення територій домоволодінь I категорії — не менше 2 років.

Інженер з благоустрою та озеленення територій домоволодінь I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією інженера з благоустрою та озеленення територій домоволодінь II категорії — не менше 2 років, для бакалавра — не менше 3 років.

Інженер з благоустрою та озеленення територій домоволодінь II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією інженера з благоустрою та озеленення територій домоволодінь — не менше 2 років.

Інженер з благоустрою та озеленення територій домоволодінь: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору