UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Укладач опису об’єктів населених пунктів

Укладач опису об’єктів населених пунктів

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує роботи з обмірювання всередині і за зовнішніми обрисами будинків і споруд під керівництвом виконавця інвентаризаційних робіт. Обмірює оглядові колодязі і камери передавальних пристроїв водопроводу, каналізації, теплопостачання, газопостачання, електричних мереж. Виконує обмірювання територій парків, скверів, садків, вулиць, дворових і земельних ділянок тощо. Бере участь у звірянні вимірювального інструменту (рулетки, мірні стрічки) і перевірці геодезичних інструментів та пристроїв. Утримує у належному технічному стані геодезичні прилади, інструменти та пристрої, що застосовуються під час інвентаризаційних робіт.

Повинен знати: правила і способи внутрішнього та зовнішнього обмірювання будинків та різних споруд; правила і способи обмірювання територій мірною стрічкою, екерами та іншими найпростішими інструментами; правила експлуатації приладів, інструментів і пристроїв, які застосовуються під час інвентаризаційних робіт.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору