UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Жонглер (артист цирку жанру жонглювання)

Жонглер (артист цирку жанру жонглювання)

Завдання та обов’язки. Створює художній образ у своєму жанрі, проводить репетиції своїх номерів та виступає з ними на манежі. Бере участь в парадах-прологах та епілогах, в масових сценах та інтермедіях під час постановки циркових пантомім та тематичних вистав, у масових клоунадах та антре, незалежно від того пов’язано це з гримуванням та переодяганням. Дотримує правил і норм охорони праці та взаємного страхування.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; положення про умови праці працівників цирку; історію розвитку жанру; основи акторської майстерності, сценічного руху; методику професійної підготовки у своєму жанрі; досягнення світового цирку в даному жанрі; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) вищої категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією жонглера (артиста цирку жанру жонглювання) I категорії не менше 5 років.

Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) I категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією жонглера (артиста цирку жанру жонглювання) II категорії не менше 3 років.

Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) II категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) вищої категорії: автор оригінальних, новаторських, високохудожніх номерів, загальновизнаний у своїй професійній майстерності, з індивідуальним творчим почерком, який виконує унікальні, особливо складні трюкові комбінації.

Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) I категорії: володіє високою професійною майстерністю та артистизмом, виконує оригінальні та високохудожні номери із складним трюковим репертуаром.

Жонглер (артист цирку жанру жонглювання) II категорії: добре володіє професійною майстерністю, відповідною артистичною підготовкою, виконує трюки та трюкові комбінації середньої складності.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору