Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Імітатор (артист цирку розмовного жанру)

Імітатор (артист цирку розмовного жанру)

Завдання та обов’язки. Виконує пародійні, сатиричні номери (фейлетони, інтермедії тощо). Створює способами цирку яскраві художні образи. Постійно працює над створенням нового репертуару, вдосконаленням виконавської та акторської майстерності. Бере участь у пантомімах, тематичних виставах, інтермедіях, парадах-прологах і епілогах з виконанням ролей та в масових сценах, а також кавалькадах незалежно від того, пов’язано це з гримуванням або переодяганням.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; положення про умови праці працівників цирку; історію розвитку жанру; основи акторської майстерності, сценічного руху; методику професійної підготовки у своєму жанрі; прийоми ексцентрики, гротеску; циркову термінологію; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Імітатор (артист цирку розмовного жанру) вищої категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією імітатора (артиста цирку розмовного жанру) I категорії не менше 5 років.

Імітатор (артист цирку розмовного жанру) I категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та стаж роботи за професією імітатора (артиста цирку розмовного жанру) II категорії не менше 3 років.

Імітатор (артист цирку розмовного жанру) II категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Імітатор (артист цирку розмовного жанру) вищої категорії: автор оригінальних, новаторських, високохудожніх номерів, загальновизнаний у своїй професійній майстерності, з індивідуальним творчим почерком.

Імітатор (артист цирку розмовного жанру) I категорії: володіє високою професійною майстерністю, культурою виконання, автор оригінальних номерів, який проявляє самостійність і творчу ініціативу у створенні нового репертуару.

Імітатор (артист цирку розмовного жанру) II категорії: добре володіє професійною майстерністю, відповідною артистичною підготовкою.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору