Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Репетитор циркових номерів

Репетитор циркових номерів

Завдання та обов’язки. Проводить індивідуальні та групові заняття з артистами з метою підвищення їх кваліфікації. Готує нові номери, трюки з новими виконавцями у програмах поточного сезону. Контролює якість виконання сольних і групових номерів та масових сцен у програмах. Активно працює з молоддю над підвищенням професійної майстерності. Веде щоденний тренаж з трупою.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; положення про умови праці працівників цирку; методи педагогічної, тренажної та репетиційної роботи; класичний та сучасний вітчизняний та світовий балетний репертуар; класичну, сучасну і народну хореографію; історію цирку, музики, театру, балету; основи акторської майстерності з її застосуванням у цирковому мистецтві; нові твори, що приймаються до постановки; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст). Стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору