Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Технічні службовці
  4. Реквізитор

Реквізитор

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Під керівництвом реквізитора більш високої кваліфікації обслуговує вистави (програми) та репетиції меблями, предметами реквізиту та драпіровками. За вказівкою художника добирає та отримує на складі предмети реквізиту, драпіровки, меблі та здійснює їх упакування. Проводить дрібний ремонт предметів реквізиту, драпіровок, меблів безпосередньо під час вистав (програм) і репетицій. Переносить та транспортує меблі та предмети реквізиту. Чергує під час вистав (програм) та репетицій.

Повинен знати: наявний фонд реквізиту, меблів, драпіровок; техніку простого шиття, підклеювання, прання; правила застосування та приготування морилки, клею, лаку; правила перенесення та транспортування меблів та реквізиту; порядок та форми матеріальної звітності; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.


3-й розряд

Завдання та обов’язки. Обслуговує прості за реквізитом вистави (програми) та репетиції на сучасну тематику. За вказівкою художника комплектує із фондів необхідний реквізит, меблі та драпіровки. За ескізами і вказівкою художника оформлює прості декорації реквізитом, меблями та драпіровками. Складає, упаковує та транспортує предмети цінного реквізиту та меблі. Здійснює нескладний ремонт предметів реквізиту, меблів та драпіровок безпосередньо під час вистав (програм) та репетицій.

Повинен знати: призначення різних предметів реквізиту, меблів, драпіровок; техніку ремонту; правила зберігання, способи упакування та санітарної профілактики предметів реквізиту, меблів та драпіровок; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією реквізитора 2 розряду не менше 1 року.


4-й розряд

Завдання та обов’язки. Обслуговує середньої складності за реквізитом вистави (програми) та репетиції. За вказівкою художника комплектує із фондів необхідний реквізит, драпіровки та меблі. За ескізами та вказівкою художника оформлює декорації середньої складності меблями, предметами реквізиту та драпіровками. Здійснює придбання та зберігання вихідного реквізиту. Згідно з вимогами створює фактуру реквізиту.

Повинен знати: основні стилі реквізиту, меблів, драпіровок; призначення та застосування фарб; основні елементи бутафорських, шпалерно-драпірувальних та столярних робіт; призначення оздоблювальних матеріалів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією реквізитора 3 розряду не менше 1 року.


5-й розряд

Завдання та обов’язки. Обслуговує складні за реквізитом вистави (програми) та репетиції. За ескізами та вказівками художника оформлює складні декорації меблями предметами реквізиту, драпіровками. Роз’єднує на частини реквізиторські меблі великого габариту та здійснює монтування частин на шпильки. Комплектує фонди необхідним реквізитом, меблями, драпіровками. Бере участь у розробці креслень та схем для оформлення декорацій реквізитом, меблями та драпіровками. Керує роботою реквізиторів більш низької кваліфікації.

Повинен знати: креслення та схеми розміщення реквізиту; основи шпалерно-драпірувальних, столярних та бутафорських робіт; реквізит і драпіровки різних стилей і епох; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією реквізитора 4 розряду не менше 1 року.


6-й розряд

Завдання та обов’язки. Обслуговує особливо складні за реквізитом вистави (програми), а також репетиції на будь-яку тематику. За описом художника комплектує із фондів реквізит, меблі, драпіровки.

Повинен знати: всі стилі меблів; реквізит та драпіровки всіх стилей та епох; столярні, бутафорські та шпалерно-драпірувальні роботи; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією реквізитора 5 розряду не менше 1 року.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору