UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Уніформіст

Уніформіст

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Проводить роботу з оснащення манежу: подає реквізит, установлює і підвішує апаратуру. Страхує і підтримує акторів під час програм і репетицій. Бере участь у репризах артистів жанру “килимні”, проведенні репетицій номерів та атракціонів. Виводить тварин на манеж та приймає їх за кулісами. Перевозить на території цирку клітки з тваринами, реквізит, апаратуру та інше циркове майно. Чистить килими за межами манежу. В пересувних цирках бере участь у збиранні, експлуатації, розбиранні, навантаженні та розвантаженні елементів конструкції цирку.

Повинен знати: правила поводження з тваринами; системи підвішування та встановлення апаратури; правила користування реквізитом; види вузлів та способи в’язання канатів; будову та експлуатацію вантажопідйомних механізмів та пристроїв; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору