UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник відділу телекомунікаційного забезпечення та технічного захисту інформації Управління інформаційних технологій

Начальник відділу телекомунікаційного забезпечення та технічного захисту інформації Управління інформаційних технологій

Завдання, обов’язки та повноваження. Організовує роботу відділу, розподіляє обов’язки між працівниками, визначає їм планові і поточні завдання, контролює їх виконання. Визначає ступінь відповідальності працівників відділу за виконання доручених дільниць роботи, вживає заходів щодо забезпечення ефективної їх роботи. Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо: розробки та впровадження інформаційної, програмно-технічної, методичної та матеріальної бази єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) та її окремих підсистем; впровадження сучасних та перспективних рішень у галузі інформаційних технологій із застосуванням єдиних стандартів в органах ДКРС; забезпечення захисту інформації, у тому числі вірусного, технічного та захисту від несанкціонованого доступу.

У межах наданих повноважень здійснює відбір організацій — виконавців робіт зі створення комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), контроль за дотриманням установленого порядку проведення робіт із захисту інформації. Вносить пропозиції та бере участь у розробці проектів законодавчих та нормативних актів, нормативів і стандартів у сфері державного фінансового контролю. Готує проекти наказів ГоловКРУ за напрямами діяльності управління у межах наданих відділу повноважень. Регулює роботу відділу щодо його ефективної взаємодії з іншими організаціями та підрозділами органів ДКРС з питань, що стосуються діяльності відділу. Здійснює організаційно-методичне керівництво роботою фахівців інформаційних технологій регіональних КРУ з питань, що входять до компетенції відділу.

Аналізує стан і тенденції розвитку телекомунікаційного забезпечення та технічного захисту інформації в системі органів ДКРС, вносить керівництву управління, ГоловКРУ пропозиції щодо усунення негативних та закріплення позитивних тенденцій. Вживає необхідних заходів щодо вдосконалення організації роботи відділу. Подає пропозиції керівництву управління про призначення на посади та переміщення працівників відділу, своєчасне заміщення вакансій, заохочення, накладання стягань та включення до кадрового резерву, сприяє підвищенню кваліфікації працівників. Забезпечує захист державної, службової та комерційної таємниць у напрямах діяльності відділу у відповідності з чинним законодавством, дотримання працівниками відділу встановленого порядку роботи з документами і матеріальними цінностями та їх збереження, дотримання законодавства України з питань державної служби та боротьби з корупцією, виконавчої та трудової дисципліни.

Має право. За дорученням керівництва ГоловКРУ представляти відділ в інших органах державної влади з питань, що належать до його компетенції. Організовувати у межах наданих повноважень ділове листування з органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями. За дорученням керівництва ГоловКРУ вивчати та аналізувати звіти, інші матеріали підрозділів органів ДКРС з питань, що належать до компетенції відділу. Вносити керівництву управління, ГоловКРУ пропозиції щодо вдосконалення роботи управління, відділу. Брати участь у проведенні нарад, семінарів, “круглих столів” з питань, що належать до компетенції відділу.

Повинен знати. Конституцію України ; акти законодавства, що стосуються державної служби та діяльності органів ДКРС; укази Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, розпорядчі документи Міністерства фінансів України та ГоловКРУ, інші нормативно-правові акти, що регулюють діяльність органів ДКРС; основні засади державної політики у сфері інформаційних технологій; нормативні, інструктивні та методичні документи щодо статистичного обліку, порядку автоматизованої обробки інформації та формування необхідних інформаційних баз даних у системі органів ДКРС; умови експлуатації комп’ютерної техніки, застосування програмних та інших технічних засобів обробки інформації; засоби та методи захисту інформації ЄІАС; нормативні документи, які регламентують захист інформації в ЄІАС органів ДКРС; основи державного управління; основи трудового законодавства; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці та протипожежної безпеки.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта за напрямами експлуатації та обслуговування засобів обчислювальної техніки за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах ДКРС на посаді головного спеціаліста не менше 2 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах у державній службі не менше 2 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах діяльності не менше 5 років. Періодичність підвищення кваліфікації — не менше 1 разу на 3 роки. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору