UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Командир загону аварійно-рятувального

Командир загону аварійно-рятувального

Завдання та обов’язки. Організовує роботу загону, розподіляє обов’язки між підлеглими. Здійснює керівництво особовим складом загону під час проведення аварійно-рятувальних робіт і ліквідації наслідків аварій на закріплених об’єктах і територіях. Забезпечує укомплектованість загону кадрами, їх розстановку у відповідності з професійною підготовкою та кваліфікацією. Підтримує режим цілодобової готовності загону до виїзду за сигналом “Тривога” та ефективну взаємодію його підрозділів. Бере участь в обстеженні та оцінці аварійної ситуації, підготовці та виконанні заходів щодо її ліквідації, розробленні та погодженні планів ліквідації аварій.

Організовує виконання аварійно-рятувальних робіт відповідно до оперативних планів, стежить за дотриманням особовим складом правил безпеки праці під час виконання робіт, здійснює коригування тактики та технології їх проведення у разі зміни ситуації. Надає необхідну допомогу іншим аварійно-рятувальним загонам відповідно до чинної диспозиції. Організовує роботу реанімаційно-шокових груп, газоаналітичних лабораторій, служби депресійних і газових зйомок та інших служб, які входять до складу аварійно-рятувального загону. Забезпечує розроблення і виконання виробничо-профілактичних заходів щодо зниження аварійної небезпеки на обслуговуваних об’єктах і поліпшення підготовленості до ліквідації аварій.

Здійснює необхідне матеріально-технічне забезпечення загону. Забезпечує належний рівень технічного оснащення загону, його справність та постійну боєготовність, контролює дотримання правил технічної експлуатації та зберігання. Організовує та контролює проведення своєчасного технічного обслуговування та ремонту засобів технічного оснащення. Здійснює аналіз виконаних аварійно-рятувальних робіт з командним та рядовим складом, проведення тактичних навчань на закріплених об’єктах і територіях. Забезпечує регулярні тренування з використанням аварійно-рятувальних засобів та спеціального оснащення. Здійснює банківські операції за договорами, укладеними з підприємствами, організаціями та територіями, які обслуговуються підрозділом. Контролює стан складання планів фінансування на утримання загону. Забезпечує підготовку звітності за встановленим порядком та термінами.

Повинен знати. Закони, постанови, укази, інші нормативно-правові акти, що регулюють діяльність аварійно-рятувальних служб; накази, інструкції, статути, інші нормативні документи; технологічні схеми ведення будівельних та інших капітальних робіт; будівельні норми і правила, єдині норми і розцінки; норми технічного проектування; перспективи розвитку галузей економіки; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; методи визначення економічної ефективності впровадження нової техніки та технології, раціоналізаторських пропозицій та винаходів; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, промислової санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи за фахом: для спеціаліста — не менше 1 року, для бакалавра — не менше 2 років. Післядипломна освіта у сфері управління цивільним захистом.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору