UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Керівники
  4. Начальник навчального центру (пункту) підготовки працівників аварійно-рятувальних підрозділів

Начальник навчального центру (пункту) підготовки працівників аварійно-рятувальних підрозділів

Завдання та обов’язки. Організовує діяльність навчального центру (пункту) відповідно до чинного законодавства України, нормативно-правових актів МНС України. Здійснює керівництво та забезпечує належний організаційний рівень навчально-методичної та виховної роботи в навчальному центрі (пункті). Керує фінансово-господарською діяльністю центру (пункту), забезпечує належне й ощадливе витрачання матеріальних цінностей і коштів. Здійснює заходи щодо створення, розвитку і зміцнення навчально-матеріальної бази. Забезпечує правильне утримання та експлуатацію на належному рівні навчальних і житлових приміщень, інших споруд, які входять до складу центру (пункту), дотримання в них санітарно-гігієнічних норм, а також їх протипожежну безпеку.

У межах наданих повноважень видає накази і розпорядження, застосовує до постійного та змінного складу заохочення та дисциплінарні стягнення відповідно до Дисциплінарного статуту, а до вільнонайманого складу — згідно з чинним трудовим законодавством України. Представляє навчальний центр (пункт) в установах, підприємствах і організаціях з питань організаційної і фінансово-господарської діяльності. Забезпечує отримання та підтвердження ліцензій на провадження освітньої діяльності за встановленими критеріями, виконання ліцензійних умов, нормативних та законодавчих актів з питань підготовки персоналу. Очолює роботу приймальної комісії по вступним випробуванням кандидатів на службу на посади працівників аварійно-рятувальних підрозділів для зарахування їх курс

антами навчального центру (пункту). Очолює роботу педагогічної ради центру (пункту). У встановленому порядку порушує клопотання про відрахування курсантів (слухачів) з навчального центру (пункту), встановлення працівникам центру (пункту) посадових окладів, надбавок і премій у межах граничних розмірів. Затверджує функціональні обов’язки осіб з числа постійного складу центру (пункту). Забезпечує взаємодію навчального центру (пункту) з практичними підрозділами, залучає провідних фахівців до проведення занять. Забезпечує підготовку звітів про проведення навчання, передбачені керівними документами.

Вживає заходів до підвищення організаційного та методичного рівня теоретичних і практичних видів занять, попередження дисциплінарних проступків з боку постійного складу, курсантів та слухачів центру (пункту). Вживає заходів до відшкодування матеріальних збитків, заподіяних курсантами (слухачами), або працівниками центру (пункту). Забезпечує надання послуг по навчанню робітників сторонніх організацій і підприємств за програмою спеціального навчання, контролює якість їх підготовки, бере участь в атестуванні особового складу.

Повинен знати. Нормативно-правові акти та галузеві нормативні документи, що регламентують діяльність оперативно-рятувальної служби; постанови, розпорядження, накази, методичні та інші документи МНС та МОН України з питань первинної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітничих кадрів; основи педагогіки, психології, діловодства, фінансово-економічної та управлінської діяльності; керівні документи, що регламентують організацію і проведення навчально-виховної роботи в навчальних закладах; трудове законодавство стосовно осіб вільного найму, які працюють в навчальному центрі (пункті); сигнали цивільної оборони і дії, які вони приписують.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Наявність наукового ступеня кандидата наук. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору