Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з пожежно-рятувальних робіт

Інженер з пожежно-рятувальних робіт

Завдання та обов’язки: Аналізує стан відповідного оснащення у пожежно-рятувальних підрозділах, подає пропозиції щодо його перерозподілу. Здійснює контроль за виконанням функціональних обов’язків особовим складом пожежно-рятувального підрозділу. Готує проекти оснащення підрозділу, служби (відділу) та здійснює їх коригування. Бере участь у роботі підрозділу щодо: розробки необхідної оперативної документації для здійснення чергування керівного складу пожежно-рятувального підрозділу; підготовки робочих місць у пунктах управління для оперативної групи (служби); уточнення структури, дислокації, диспозиції виїздів на пожежі та аварії підрозділу у зв’язку з можливим перерозподілом сил та засобів на випадок припинення діяльності деяких пунктів нагляду, що обслуговуються; збору інформації про стан підпорядкованих підрозділу штатних одиниць стосовно готовності їх до дій за призначенням; відпрацювання відповідних документів щодо нарощування зусиль підрозділу (служб) з ліквідації наслідків складних та тривалих надзвичайних ситуацій. Приймає участь у: розробці комплексу заходів щодо забезпечення готовності оперативно-рятувального підрозділу до дій за призначенням; оперативному керуванні професійним підрозділом під час гасіння пожежі; планових та позапланових перевірках діяльності особового складу оперативно-рятувального підрозділу та служб з готовності до гасіння пожеж; нарадах, семінарах та заняттях з начальницьким складом оперативно-рятувальних підрозділів. На підставі даних готує річний звіт про наявність пожежно-рятувального оснащення і матеріалів оперативного призначення.

Повинен знати. Законодавчо-нормативну базу України з питань пожежно-рятувальних робіт; вимоги наказів, положень, настанов, інструкцій та інших керівних документів щодо організації та координації аварійно-рятувальних робіт на пожежах, в інших надзвичайних ситуаціях, до яких він залучається; структуру і дислокацію сил підрозділу, плани реагування на надзвичайні ситуації та плани взаємодії сил підрозділу (служби) з підрозділами інших міністерств і відомств; щодобовий склад і стан сил аварійно-рятувальних формувань (негайне реагування); відповідні керівні оперативні документи на випадок залучення оперативно-рятувального підрозділу до ліквідації надзвичайних ситуацій різноманітного рівня; науково-технічні розробки та зразки засобів гасіння пожеж, рятування і захисту людей вітчизняних і зарубіжних виробників.

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору