Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер-радіофізик

Інженер-радіофізик

Завдання та обов’язки. Проводить роботи з розрахунку біологічного захисту, дозових навантажень на персонал. Виконує обробку результатів вимірювань і аналізів отриманих по дозиметрії, радіометрії і спектрометрії. Проводить комплексний аналіз даних радіаційного контролю, складає звітну та іншу необхідну документацію служби радіаційної безпеки та охорони навколишнього середовища, розробляє інструктивно-методичну документацію з радіаційного контролю технологічних процесів при поводженні з радіоактивними відходами і радіоекологічному моніторингу навколишнього природного середовища.

Розробляє технічні завдання і технічні рішення щодо технології поводження з радіоактивними відходами і радіаційному контролю. Бере участь в освоєнні і впровадженні в практику нової техніки і методики з дозиметрії, радіометрії та спектрометрії, а також, в роботах з радіаційного контролю в рамках основної діяльності служби радіаційної безпеки і охорони навколишнього середовища, виконанні робіт за господарчими договорами, ліквідації радіаційних аварій. Дотримується вимог законів і нормативних документів в області поводження з радіоактивними відходами і радіаційної безпеки. Додержується вимог інструкцій з радіаційної безпеки, правил і норм з охорони праці, техніки безпеки, промислової санітарії та протипожежного захисту.

Повинен знати. Закони, постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали у сфері поводження з джерелами іонізуючого випромінювання; перспективи розвитку галузі та підприємства; технології, що прийняті на виробництві, принципи роботи устаткування, що використовується; закони загальної та ядерної фізики, основи вимірювання ядерно-фізичних величин, методики проведення радіаційного контролю, технологічні процеси і методи розрахунку біологічного захисту, потужності поглинаючої, еквівалентної та ефективної дози від джерел довільної форми.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний інженер-радіофізик: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на посаді інженера I категорії: для магістра — не менше 3 років; для спеціаліста — не менше 5 років.

Інженер-радіофізик I категорії: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на посаді інженера II категорії не менше 3 років.

Інженер-радіофізик II категорії: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста стаж роботи на посаді інженера не менше 2 років.

Інженер-радіофізик: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору