UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Лікар аварійно-рятувального підрозділу

Лікар аварійно-рятувального підрозділу

Завдання та обов’язки. Своєчасно виявляє хворих серед особового складу підрозділу. Надає невідкладну медичну допомогу у обсязі першої лікарської під час чергування та при виконанні аварійно-рятувальних робіт. Забезпечує у складних випадках госпіталізацію хворих та постраждалих до медичних закладів. Проводить медикобіологічну та екологічну експертизу та надає відповідну експрес-інформацію. Веде в межах компетенції облік дозового радіаційно-хімічного навантаження на особовий склад чергової зміни та постраждалих.

Проводить медичне обстеження водіїв, які стають на чергування. Доповідає керівнику зміни про виявлення хворих чи випадків травматизму. Забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних норм у службових, побутових приміщеннях підрозділу, у місцях постійної та тимчасової дислокації. Навчає начальницький та особовий склад правилам надання першої медичної допомоги потерпілим під час аварійно-рятувальних робіт. Проводить планові роботи з медичного забезпечення та обладнання оздоровчого пункту і медичного автомобіля підрозділу. Забезпечує своєчасний виїзд медичного автомобіля, його мобільність або розгортання у місцях аварій та катастроф. Веде облік листків непрацездатності, аналізує причини захворювань, вносить пропозиції щодо запобігання їм. Веде встановлену обліково-звітну документацію.

Повинен знати. Конституцію України ; Цивільний кодекс України ; Укази Президента України; постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, акти законодавства, що стосуються питань внутрішньої (спеціальної) служби; інші нормативно-правові акти з питань цивільного захисту, вимоги статутів аварійно-рятувальних служб, положення, накази, інструкції та інші документи, що регламентують надання медичної допомоги, організацію та несення служби в аварійно-рятувальних підрозділах; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; сигнали цивільної оборони та дії, які вони приписують; порядок та засоби надання медичної допомоги у обсязі першої лікарської; загальні відомості про аварійно-рятувальну і профілактичну роботу, її завдання та особливості, розташування медичних закладів у районі виїзду, джерел питної води.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом у медичних закладах не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору