UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор парашутно-десантної підготовки (аварійно-рятувальні роботи)

Інструктор парашутно-десантної підготовки (аварійно-рятувальні роботи)

Завдання та обов’язки. Організовує навчання льотного складу використанню аварійно-рятувального майна та спорядження, діям в аварійних ситуаціях та після вимушеної посадки або приземлення з парашутом, виживанню в екстремальних умовах. Проводить підготовку екіпажів пошуково-рятувальних літаків (вертольотів) та рятувальних парашутно-десантних груп до проведення пошуково-рятувальних робіт. Проводить заняття з вивчення матеріальної частини парашутів, парашутних приладів, рятувальних плавальних засобів, правил їх збережень та експлуатації. Організовує учбово-тренувальні стрибки з льотним складом та іншими категоріями парашутистів.

Повинен знати. Вимоги керівних документів щодо авіаційного забезпечення пошукових та аварійно-рятувальних робіт; організацію роботи пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби підрозділу; основи вимушеного залишення літаків; теоретичні основи стрибка з парашутом; парашутно-рятувальну і десантну техніку, аварійно-рятувальні засоби, правила їх експлуатації; підготовку до польотів та стрибків з парашутом; вимоги техніки безпеки при проведенні пошуково-рятувальних робіт.

Кваліфікаційні вимоги. Неповна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. Наявність сертифікату Федерації парашутного спорту України та Міжнародної Авіаційної Федерації, не нижче категорії “С” “Кваліфікований парашутист”. Мати не менш ніж 200 стрибків з парашутом вдень та вночі, в простих та складних метеорологічних умовах. Мати відмінну фізичну підготовку та стан здоров’я, відповідно до вимог для виконання парашутних стрибків. Стаж роботи за фахом не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору