Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор (старший інструктор) газодимозахисної служби

Інструктор (старший інструктор) газодимозахисної служби

Завдання та обов’язки. Виконує роботи газодимозахисної служби під керівництвом начальника служби радіаційної та хімічної розвідки. Проводить інструктаж, підготовку і тренування працівників газодимозахисної служби. Несе персональну відповідальність за наявність, зберігання та експлуатацію технічного обладнання на базі. Контролює підтримання його у технічно справному стані та чистоті. Проводить заходи, спрямовані на технічне оснащення бази газодимозахисної служби. Контролює стан, правильність догляду за протигазами та їх експлуатацією. Виконує роботи щодо надходження на озброєння нових видів обладнання, навчає особовий склад роботі з ним. Проводить перевірку та організовує необхідний ремонт ізолюючих протигазів, які є на озброєнні. Забезпечує створення резервного комплекту протигазів та апаратів стисненого повітря, кисневих балонів, приладів для перевірки протигазів, контролює їх технічний стан та забезпечує своєчасну їх заміну у разі необхідності.

Повинен знати. Закони України та інші нормативно-правові акти щодо пожежної охорони; вимоги Статуту служби Державної пожежної охорони, Бойового статуту пожежної охорони, положень, наказів, інструкцій та інших документів, що регламентують організацію, проходження і несення служби у підрозділах пожежної охорони; правила охорони праці стосовно несення служби та гасіння пожеж; тактико-технічні характеристики пожежних автомобілів, пожежного спорядження та спеціального обладнання; технологію гасіння пожеж; правила застосування засобів зв’язку, пожежно-технічного обладнання, експлуатації установок пінного, порошкового та інших способів гасіння; засоби та умови протипожежного водопостачання; сигнали цивільної оборони та дії, які вони приписують; порядок та засоби надання першої медичної допомоги; відомості про пожежно-профілактичну роботу.

Кваліфікаційні вимоги. Старший інструктор газодимозахисної служби. Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Стаж роботи на посаді інструктора газодимозахисної служби не менше 2 років. Інструктор газодимозахисної служби. Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Стаж роботи за фахом у сфері цивільного захисту не менше 1 року. Спеціальна навчально-курсова підготовка.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору