UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Черговий (старший черговий) оперативний аварійно-рятувального підрозділу (частини, загону та ін.)

Черговий (старший черговий) оперативний аварійно-рятувального підрозділу (частини, загону та ін.)

Завдання та обов’язки. Організовує роботу особового складу чергової зміни. Контролює його постійну готовність до ведення дій з ліквідації аварій, катастроф та їх наслідків, утримання у справному стані спеціальної автомобільної техніки, обладнання, спорядження, засобів зв’язку, сигналізації, радіаційної та хімічної розвідки і дозиметричного контролю. У разі виявлення пошкоджень вживає невідкладних заходів для їх усунення. Забезпечує взаємодію з підрозділами і службами МВС України під час проведення рятувальних робіт.

Керує особовим складом чергової зміни під час організації та проведення аварійно-рятувальних робіт. Контролює виконання добового розпорядку чергової зміни, дотримання правил носіння встановленої форми одягу. Вносить керівництву пропозиції щодо заохочення та накладання на особовий склад стягнень. Забезпечує виконання планів робіт чергової зміни, аналізує та підсумовує результати роботи, вживає заходів для усунення недоліків. Контролює проведення технічного обслуговування обладнання та іншої техніки загону. Забезпечує безпеку особового складу та збереження спеціального обладнання та техніки. Контролює виконання особовим складом чергової зміни правил техніки безпеки та особистої гігієни.

Повинен знати. Законодавчі та інші нормативно-правові акти України з організації аварійно-рятувальних робіт, вимоги законодавства України з цивільного захисту, Бойового статуту, положень, наказів, інструкцій та інших документів, що регламентують організацію, проходження і несення служби в аварійно-рятувальних підрозділах; правила охорони праці під час проходження і несення служби; тактико-технічні характеристики спеціальних автомобілів, спорядження та спеціального обладнання, якими оснащено загін; технологію ліквідації аварій та катастроф згідно з їх характеристиками та класифікацією; правила застосування засобів зв’язку, експлуатації аварійно-технічного обладнання; сигнали цивільної оборони та дії, які вони приписують; порядок та засоби надання першої медичної допомоги; відомості про аварійно-профілактичну роботу, її завдання, особливості перевірки протиаварійного стану об’єктів.

Кваліфікаційні вимоги.

Старший черговий оперативний аварійно-рятувального загону. Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Стаж роботи за професією чергового оперативного аварійно-рятувального загону не менше 3 років.

Черговий оперативний аварійно-рятувального загону. Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Стаж роботи в аварійно-рятувальних підрозділах не менше 3 років.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору