Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Технічні службовці
  4. Радіотелефоніст аварійно-рятувального підрозділу (частини, загону та ін.)

Радіотелефоніст аварійно-рятувального підрозділу (частини, загону та ін.)

Завдання та обов’язки. Приймає, реєструє та передає інформацію, що надходить до пункту зв’язку. У разі отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію (пожежу) подає відповідні сигнали “Тривога”, заповнює документи на виїзд спеціальних (пожежних) автомобілів та повідомляє оперативному черговому (начальнику караулу) додаткові відомості про надзвичайну ситуацію (пожежу). Підтримує постійний зв’язок з оперативним черговим (караулом), оперативною групою, що знаходиться на місці виконання завдання.

Інформує у встановленому порядку про виникнення надзвичайної ситуації (пожежі) та хід її ліквідації (гасіння) відповідних посадових осіб, виконує розпорядження керівника ліквідації надзвичайної ситуації (гасіння пожежі). У разі отримання повідомлення про закриття проїздів, несправності протипожежного водопостачання, зв’язку та інші зміни оперативної обстановки вживає заходів у встановленому порядку.

Перевіряє роботу засобів зв’язку пункту зв’язку частини, вживає заходів щодо усунення виявлених несправностей. Веде службово-інформаційні документи пункту зв’язку частини, забезпечує зв’язок з аварійно-рятувальними підрозділами населеного пункту, за необхідністю передає інформацію щодо їх виїзду до району надзвичайної ситуації (пожежі, аварії, стихійного лиха). Здійснює експлуатацію засобів зв’язку та сигналізації у відповідності до вимог інструкцій та інших документів. Утримує у чистоті та порядку приміщення пункту зв’язку частини, майно та засоби зв’язку.

Повинен знати. Нормативно-інструкційні матеріали, що регламентують організацію зв’язку у сфері цивільного захисту (пожежній охороні) та автоматизованих систем оперативного управління аварійно-рятувальними підрозділами та підрозділами пожежної охорони; порядок використання засобів зв’язку; порядок несення караульної служби у частині; тактику ліквідації надзвичайної ситуації (гасіння пожеж); правила охорони праці під час несення служби, роботи та обслуговування засобів зв’язку; оперативно-тактичну характеристику району виїзду, важливі об’єкти, мережу протипожежного водопостачання; тактико-технічні характеристики засобів зв’язку, обчислювальної техніки, якою оснащено пункт зв’язку частини; тактико-технічні характеристики спеціальної та пожежної техніки; службово-інформаційні документи пункту зв’язку частини, порядок їх заповнення та використання; порядок і зміст дій після надходження встановлених сигналів.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та безпосередня підготовка у сфері цивільного захисту. Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору