Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Респіраторник аварійно-рятувального підрозділу

Респіраторник аварійно-рятувального підрозділу

Завдання та обов’язки. Рятує людей під час проведення аварійно-рятувальних робіт. Надає долікарняну допомогу постраждалим у разі нещасних випадків. Проводить моніторинг навколишнього середовища в газонебезпечних місцях при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Визначає рівень безпеки під час виконання та виконує газонебезпечні, вибухонебезпечні і газоелектрозварювальні роботи в приміщеннях, підвалах, колодязях, ємностях з використанням ізолюючих дихальних апаратів. Здійснює роботи з ліквідації нафтогазоводопроявлень, відкритих нафтових і газових фонтанів, аварій та наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Виконує аварійно-ремонтні роботи на свердловинах, які знаходяться в бурінні, експлуатації, випробуванні та ремонті. Підтримує в справному стані і постійній готовності до застосування рятувальну техніку, прилади, обладнання, засоби індивідуального захисту, аварійного зв’язку і сигналізації. Бере участь у планових тренуваннях із застосуванням засобів індивідуального захисту органів дихання і тіла на учбових полігонах з відпрацюванням прийомів рятування людей, способів і методів ліквідації газонафтоводопроявлень, викидів та відкритих фонтанів. Бере участь в тактичних навчаннях з опрацювання практичної взаємодії з іншими респіраторниками в аварійних обставинах. Проводить профілактичний огляд, налагоджування, дрібний ремонт засобів захисту та іншого спорядження.

Повинен знати. Інструкції, положення, статути та інші керівні документи, які регламентують правила проведення аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації виникнення газонафтоводопроявлень, викидів та відкритих газових і нафтових фонтанів; причини виникнення газонафтоводопроявлень та переходу їх у відкриті фонтани; технічну характеристику, будову, принцип роботи, порядок монтажу і експлуатації противикидного обладнання, устаткування, обладнання та пристроїв для ліквідації відкритих фонтанів; склад і властивості газів, конденсату, нафти, їх дію на організм людини, гранично-допустимі концентрації; технічну характеристику, будову, принципи роботи, порядок застосування газоаналітичної, газозахисної та газорятувальної апаратури; правила та безпечні прийоми виконання газонебезпечних робіт та робіт при ліквідації газонафтоводопроявлень та фонтанів; способи надання першої медичної допомоги постраждалим у разі нещасних випадків і отруєння шкідливими речовинами; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійне навчання з одержанням освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник” за відповідною робітничою професією. Без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору