Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Робітники
  4. Рятувальник-кінолог

Рятувальник-кінолог

Завдання та обов’язки. Рятує людей під час проведення аварійно-рятувальних робіт за допомогою спеціально навчених собак. Надає першу медичну допомогу постраждалим у разі загрози їх життю. Проводить розвідку, пошук постраждалих і первинну оцінку становища на місці надзвичайної ситуації. Здійснює моніторинг навколишнього середовища у місцях, небезпечних для життя. Під час виконання рятувальних робіт самостійно визначає рівень безпеки для людей і собак та вживає заходів щодо виведення їх із небезпечної зони.

Регулярно проводить заняття із собаками та навчає їх методам пошуку потерпілих та надання їм кваліфікованої допомоги. Забезпечує готовність собак до проведення пошуково-рятувальних робіт, підтримує їх високу дієздатність. Бере участь разом з собаками у планових тренуваннях із застосуванням індивідуальних засобів захисту органів дихання і тіла, спеціального оснащення та спорядження у навчально-тренувальних комплексах, на навчальних полігонах з відпрацюванням способів рятування людей, практичної взаємодії з іншими рятувальниками в аварійних ситуаціях. Проводить профілактичний огляд собак, налагоджування, дрібний ремонт засобів захисту та іншого спорядження, технічне обслуговування і ремонт аварійно-рятувальних засобів, техніки та оснащення. Вивчає плани проведення пошуково-рятувальних робіт під час ліквідації можливих аварій на об’єктах, що обслуговуються.

Повинен знати. Статутні та нормативні документи, що регламентують функціонування оперативно-рятувальних служб; права та функціональні обов’язки рятувальників під час аварійно-рятувальних робіт; вимоги до рятувальників; інструкції, положення та інші керівні документи, які регламентують правила проведення аварійно-рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій із застосуванням спеціальних собак; кінологію; техніку, технічні засоби, оснащення та інше обладнання, які є у розпорядженні взводу, відділення і використовуються під час аварійно-рятувальних робіт; типові плани проведення пошуково-рятувальних робіт під час можливих аварій; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта відповідного професійного спрямування або підготовка безпосередньо в оперативно-рятувальній службі. Дозвіл на роботу з собаками.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору