Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з налагодження і випробування

Інженер з налагодження і випробування

Завдання та обов'язки. Організовує та виконує роботу з налагодження і випробувань агрегатів, складових одиниць, механізмів і систем автотранспортних засобів. Складає програми здійснення налагоджувальних робіт і випробувань. Готує до роботи засоби вимірювання і апаратуру, виконує метрологічний контроль. Аналізує дані вимірів параметрів роботи автотранспортних засобів та їх складових, виконує необхідні розрахунки і надає висновки про придатність до експлуатації окремих агрегатів, складових одиниць, механізмів, систем, виявляє причини їх несправності. Розробляє заходи, спрямовані на удосконалення організації робіт з налагодження й випробування агрегатів, складових одиниць, механізмів і систем, підвищення їх надійності і економічності, зниження трудомісткості робіт, підвищення якості налагоджувальних робіт на основі впровадження сучасної техніки і технологій, забезпечує їх виконання. Забезпечує раціональне витрачання сировини і матеріалів. Веде технічну документацію під час монтажу, налагодження й випробування.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з питань організації та виконання налагоджувальних і випробувальних робіт; призначення, конструктивні особливості та основні техніко-експлуатаційні характеристики автотранспортних засобів, навантажувально-розвантажувальних механізмів; технічні характеристики, конструктивні особливості, призначення і режими роботи агрегатів, складових одиниць, механізмів і систем автотранспортних засобів; методи монтажу, регулювання, налагодження і випробування агрегатів, складових одиниць, механізмів і систем автотранспортних засобів; контрольні засоби, прилади і пристрої, що застосовуються під час перевірки, налагодження і випробувань; правила технічної експлуатації автотранспорту; технологію і організацію виконання технічного обслуговування і ремонту автотранспортних засобів; порядок оформлення технічної документації; основи економіки, організації праці, виробництва та управління; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Провідний інженер з налагодження і випробувань: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з налагодження і випробувань I категорії - не менше 2 років.

Інженер з налагодження і випробувань I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з налагодження і випробувань II категорії: для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.

Інженер з налагодження і випробувань II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера з налагодження і випробувань - не менше 2 років.

Інженер з налагодження і випробувань III категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з налагодження і випробувань - не менше 1 року.

Інженер з налагодження і випробувань: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору