Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інженер з безпеки руху

Інженер з безпеки руху

Завдання та обов'язки. Здійснює на підприємстві профілактичну роботу з запобігання дорожньо-транспортним пригодам та дотримання водіями правил безпечного перевезення пасажирів і вантажів. Контролює технічний стан автотранспортних засобів, стан здоров'я та рівень підготовки водіїв і безпечність їхньої роботи на лінії. Бере участь у проведенні службового розслідування дорожньо-транспортних пригод, які мали місце за участю автотранспортних засобів підприємства, з виїздом на місця їх виникнення і організовує проведення в колективі підприємства розгляд цих подій і допущених водіями порушень правил дорожнього руху з метою запобігання їхньому виникненню. Веде облік дорожньо-транспортних пригод і порушень водіями правил дорожнього руху, аналізує обставини і причини їх виникнення, розробляє та впроваджує конкретні заходи щодо їх усунення. Забезпечує кабінет з безпеки руху необхідними методичними матеріалами, організовує проведення в ньому занять, бесід, лекцій, доповідей щодо поширення досвіду безаварійної роботи водіїв. Бере участь у роботі діючих комісій з розгляду адміністративних матеріалів про порушення, допущені водіями підприємства. Веде облік і встановлену звітність з безпеки руху.

Повинен знати: постанови, розпорядження, накази, методичні та нормативні матеріали з питань організації безпеки дорожнього руху; правила безпеки дорожнього руху, схему доріг; організацію роботи на підприємстві щодо профілактики безпечних перевезень; методи і форми пропаганди і інформації про правила безпеки дорожнього руху; призначення і конструктивні особливості автотранспортних засобів, правила їх технічної експлуатації; правила і засоби контролю технічного стану автотранспортних засобів; порядок і правила ведення форм з обліку і звітності з безпеки руху; основи економіки, організації праці, виробництва та управління; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги.

Інженер з безпеки руху I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією інженера з безпеки руху II категорії: для спеціаліста - не менше 2 років, для бакалавра - не менше 3 років.

Інженер з безпеки руху II категорії: повна, базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з безпеки руху: для спеціаліста - не менше 1 року, для бакалавра або молодшого спеціаліста - не менше 3 років.

Інженер з безпеки руху: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору