Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інструктор з індивідуального навчання водінню

Інструктор з індивідуального навчання водінню

Завдання та обов'язки. Ретельно готується під керівництвом більш кваліфікованого майстра виробничого навчання водінню до проведення занять, відпрацьовує з учнями (слухачами) вправи відповідно до програми навчання та на встановлених маршрутах (автодромі, кранодромі, майданчику). За вказівкою майстра виробничого навчання розробляє маршрутні карти для відпрацювання вправ з водіння транспортних засобів. Складає на кожну вправу план заняття, керується графіком черговості навчання транспортних засобів (роботи на техніці) й розкладом занять. Своєчасно й правильно робить записи в індивідуальних книжках обліку практичних робіт і водіння, дорожніх листах. Знає закріплених за ним учнів (слухачів), прищеплює їм любов до професії водія, елементи взаємоповаги й етики поведінки на маршрутах руху. Працює у взаємодії з викладачами та майстрами виробничого навчання, бере активну участь у виховній роботі, проводить з учнями (слухачами) індивідуальну навчально-виховну роботу. Утримує закріплений за ним транспортний засіб у постійній готовності до занять, якісно й своєчасно проводить роботи з його технічного обслуговування та ремонту. Бере активну участь в обладнанні та вдосконаленні навчального автодрому (кранодрому, майданчика), підтримує його елементи в робочому стані.

Повинен знати: вимоги нормативно-методичних документів з питань навчання водінню; навчальні плани й програми з водіння, будови й експлуатації транспортних засобів; методику практичного навчання водінню; правила та норми безпеки навчання та праці, охорони навколишнього середовища; мову, яка використовується в навчальному закладі.

Кваліфікаційні вимоги.

Інструктор з індивідуального навчання водінню I категорії: Професійно-технічна освіта, спеціальна підготовка за встановленою програмою. Підвищення кваліфікації, кваліфікаційний рівень водія 1 класу. Стаж роботи за професією інструктора з індивідуального навчання водінню II категорії - не менше 5 років.

Інструктор з індивідуального навчання водінню II категорії: Професійно-технічна освіта, спеціальна підготовка за встановленою програмою. Підвищення кваліфікації, кваліфікаційний рівень водія 2 класу. Стаж роботи за професією інструктора з індивідуального навчання водінню - не менше 3 років.

Інструктор з індивідуального навчання водінню: Професійно-технічна освіта, спеціальна підготовка за встановленою програмою. Стаж роботи за професією водія автотранспортних засобів або водія мототранспортних засобів - не менше 3 років. Позитивні висновки за всіма параметрами професійного добору.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору