Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з аварійно-рятувальних робіт

Інженер з аварійно-рятувальних робіт

Завдання та обов'язки. Здійснює технологічну експлуатацію, збереження і технічне обслуговування аварійно-рятувальних засобів і спорядження, веде експлуатаційній облік ресурсу аварійно-рятувальних засобів та їх комплектуючих. Вживає заходів щодо підтримання їх у належному технічному стані. Веде технічну та облікову документацію. Готує матеріали для звітності, складає заявки на необхідні матеріали і технічні засоби для оснащення аварійно-рятувальних команд. Бере участь у технічному навчанні працівників пошуково-рятувальної служби та авіаперсоналу щодо застосування аварійно-рятувальних засобів та правил їх експлуатації, проведенні пошукових та аварійно-рятувальних робіт у складі аварійно-рятувальних засобів аеропорту, упровадженні і освоєнні сучасних рятувальних засобів, техніки та технологій їх застосування під час організації і проведення пошукових та аварійно-рятувальних робіт.

Повинен знати: Повітряний кодекс України, нормативно-правові акти, що регулюють діяльність цивільної авіації, інші документи галузі, що регламентують діяльність служби та технічну експлуатацію аварійно-рятувальних засобів; накази, вказівки, інструкції, порядок організації пошуково-рятувального забезпечення польотів і технологію виконання пошукових та аварійно-рятувальних робіт, тактико-технічні данні пошукової, аварійно-рятувальної техніки, радіотехнічних засобів зв'язку та пошуку, технологію та порядок їх експлуатації та технічного обслуговування, порядок гасіння повітряних суден, евакуації пасажирів та екіпажу повітряних суден й надання першої допомоги постраждалим від лиха, основи трудового законодавства, правила та норми пожежної безпеки та внутрішнього трудового розпорядку; порядок та періодичність ведення встановленої звітності.

Кваліфікаційні вимоги

Провідний інженер з аварійно-рятувальних робіт: повна вища освіта відповідно напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з аварійно-рятувальних робіт I категорії - не менше 2 років.

Інженер з аварійно-рятувальних робіт I категорії: повна вища освіта відповідно напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера з аварійно-рятувальних робіт II категорії - не менше 1 року.

Інженер з аварійно-рятувальних робіт II категорії: повна вища освіта відповідно напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з аварійно-рятувальних робіт - не менше 1 року.

Інженер з аварійно-рятувальних робіт: повна вища освіта відповідно напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору