Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з впровадження аеронавігаційних систем

Інженер з впровадження аеронавігаційних систем

Завдання та обов'язки. Виконує покладені на нього завдання у сфері створення сучасних аеронавігаційних систем та систем керування повітряним рухом. Керується принципами найбільш ефективного використання систем радіотехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху, чинними державними та міжнародними стандартами та іншими нормативними документами, які застосовуються в системі обслуговування повітряного руху.
Бере участь у розробленні річних планів розвитку системи аеронавігаційного обслуговування, підготовці та реалізації проектів розвитку аеронавігаційної системи, розробленні технічних завдань на створення та модернізацію комплексів та систем обслуговування повітряного руху, підготовці та проведенні тендерів, випробувань та сертифікації об'єктів аеронавігаційної системи, які створюються на підприємстві, розробленні нормативів та програм щодо основної діяльності підприємства, організації підвищення кваліфікаційного рівня працівників при реалізації відповідних проектів. Взаємодіє із фахівцями інших дирекцій під час вирішення спільних питань.
Реалізує на практиці програми розвитку систем обслуговування повітряного руху, вивчає та застосовує в роботі документи, рекомендації та програми міжнародних організацій цивільної авіації (ICAO, Eurocontrol), досвід з питань організації аеронавігаційних систем.

Повинен знати: чинне законодавство України, що стосується діяльності підприємства; законодавство України з охорони праці; основи трудового законодавства України; закони та інші нормативні документи, що регламентують діяльність авіаційної галузі та підприємства в Україні; накази, вказівки, інструкції та інші розпорядчі документи підприємства; документи, що регламентують діяльність дирекції та відділу; довгострокові та короткострокові плани розвитку аеронавігаційної системи України; чинні документи за напрямом діяльності; національний план конвергенції та імплементації України; документи ІКАО та Євроконтролю за напрямом діяльності.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний інженер з впровадження проектів розвитку аеронавігаційних систем: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з впровадження проектів розвитку аеронавігаційних систем I категорії - не менше 2 років.

Інженер з впровадження проектів розвитку аеронавігаційних систем I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера з впровадження проектів розвитку аеронавігаційних систем II категорії - не менше 2 років.

Інженер з впровадження проектів розвитку аеронавігаційних систем її категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з впровадження проектів розвитку аеронавігаційних систем - не менше 1 року.

Інженер з впровадження проектів розвитку аеронавігаційних систем: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору