Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту

Завдання та обов'язки. Бере участь у плануванні роботи відділу на рік, місяць та розробці концепцій, перспективних планів розвитку відділу. Організовує та забезпечує роботу з виконання задач та функцій відділу згідно з Положенням про відділ. Виконує розпорядження та вказівки начальника відділу. Забезпечує взаємодію з іншими відділами, підрозділами підприємства та організаціями з питань, що стосуються діяльності відділу та служби аеронавігаційної інформації в цілому в межах своєї компетенції.
Дбає про зміцнення трудової та технологічної дисципліни. Дотримується стандартів та рекомендованої практики ІКАО і національного законодавства під час підготовки аеронавігаційної інформації і здійснення інформаційного аеронавігаційного обслуговування. Допомагає начальнику відділу у підготовці та прийнятті заліків під час переходу до весняно-літньої та осінньо-зимової навігацій.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; Положення про використання повітряного простору України; стандарти і рекомендовану практику ІКАО (Додаток 15, DOC 8126-AN/872); нормативно-правові документи Державного департаменту авіаційного транспорту; Статут Украероруху, положення про службу аеронавігаційної інформації Украероруху; Положення про відділ передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту; повідомлення, опубліковані в документах аеронавігаційної інформації, інструкції з виконання польотів в районі аеродрому.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний інженер з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту I категорії - не менше 2 років.

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту II категорії - не менше 2 років.

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту - не менше 1 року.

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору