Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Професіонали
  4. Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування

Завдання та обов'язки. Виконує вимоги керівних, нормативних та правових документів; координує автоматизовані робочі місця диспетчерів взаємодії пунктів передпольотного інформаційного обслуговування та збору донесень. Контролює своєчасне внесення змін у документи аеронавігаційної інформації. Виконує розпорядження та вказівки начальника відділу. Забезпечує взаємодію з іншими відділами, підрозділами підприємства та організаціями з питань, що стосуються діяльності відділу та служби аеронавігаційної інформації в цілому в межах своєї компетенції.
Дбає про зміцнення трудової та технологічної дисципліни. Дотримується стандартів та рекомендованої практики ІКАО і національного законодавства під час підготовки аеронавігаційної інформації і здійснення інформаційного аеронавігаційного обслуговування. Проводить заходи, спрямовані на автоматизацію процесів передпольотного інформаційного обслуговування. Допомагає начальнику відділу в підготовці та прийнятті заліків під час переходу до весняно-літньої та осінньо-зимової навігацій.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; Положення про використання повітряного простору України; стандарти і рекомендовану практику ІКАО (Додаток 15, DOC 8126-AN/872); нормативно-правові документи державного департаменту авіаційного транспорту; Статут державного підприємства з обслуговування повітряного руху "Украерорух"; положення про служби аеронавігаційної інформації державного підприємства з обслуговування повітряного руху "Украерорух"; положення про відділ передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту; повідомлення, опубліковані в документах аеронавігаційної інформації, ІВП у районі аеродрому; правила експлуатації персонального комп'ютера.

Кваліфікаційні вимоги.

Провідний інженер з передпольотного інформаційного обслуговування: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з передпольотного інформаційного обслуговування I категорії - не менше 2 років. Володіння англійською мовою.

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера з передпольотного інформаційного обслуговування II категорії - не менше 2 років. Володіння англійською мовою.

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з передпольотного інформаційного обслуговування - не менше 2 років. Володіння англійською мовою.

Інженер з передпольотного інформаційного обслуговування:повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Володіння англійською мовою.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору