Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інженер бортовий авіаційної ескадрильї. Інженер-інструктор бортовий

Інженер бортовий авіаційної ескадрильї. Інженер-інструктор бортовий

Завдання та обов'язки. Організовує льотну експлуатацію авіаційної техніки, виконання бортінженерами вимог керівництва з льотної експлуатації та керівних документів, які регламентують льотно-технічну експлуатацію повітряного судна. Проводить з льотним складом загону заняття з вивчення силових установок систем та обладнання повітряного судна, технологію роботи бортінженера та його дії у особливих випадках польоту. Аналізує причини відмов авіаційної техніки та передумови льотних подій, матеріали та засоби об'єктивного контролю. Планує та запроваджує заходи з усунення наявних недоліків у роботі бортінженера. Бере участь у розслідуванні авіаційних подій. Розроблює дії з їх запобігання.
Проводить перевірку теоретичних знань та практичних навичок бортових інженерів-інструкторів та льотного складу загону. Контролює передпольотну підготовку екіпажів, бере участь у післяпольотних розборах. Запроваджує єдину методику виконання польотів. Вивчає, поширює та узагальнює передові методи роботи інженерів бортових. Бере участь в інспекторських оглядах авіаційної техніки та виконує контроль за якістю її підготовки до сезонної навігації. Проводить заняття на тренажерах з бортінженерами загону, контролює їх проведення іншими спеціалістами. Забезпечує якісну підготовку молодих працівників, бере участь у відборі кандидатів з числа інженерів бортових для перенавчання на нові типи повітряних суден, висунення на інструкторську роботу тощо. Контролює ведення бортових журналів, журналів повітряних суден, а також польотної та технічної документації. Оформлює документи на допуск інженерів бортових до самостійних польотів та акти періодичних перевірок екіпажів.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; накази, постанови, керівництва, інструкції та інші керівні документ Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства (авіакомпанії), що регламентують роботу з льотно-технічної експлуатації повітряних суден цивільної авіації; техніку, яку експлуатує; положення про інженерно-технічну службу; рівень професійної підготовки бортінженерів-інструкторів льотного загону; Правила визначення робочого часу та часу відпочинку екіпажів повітряних суден цивільної авіації України; основи трудового законодавства; норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту. У разі виконання міжнародних польотів - знання іноземної мови в обсязі, передбаченому програмою спеціальної підготовки.

Кваліфікаційні вимоги.

Інженер бортовий авіаційної ескадрильї I категорії. Інженер-інструктор бортовий I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Наявність свідоцтва інженера бортового цивільної авіації. Стаж роботи за професією інженера бортового авіаційної ескадрильї II категорії (інженера-інструктора бортового II категорії) - не менше 2 років.

Інженер бортовий авіаційної ескадрильї II категорії. Інженер-інструктор бортовий II категорії: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Наявність свідоцтва інженера бортового цивільної авіації. Стаж роботи за професією інженера бортового авіаційної ескадрильї (інженера-інструктора бортового) - не менше 2 років.

Інженер бортовий авіаційної ескадрильї. Інженер-інструктор бортовий: базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) Наявність свідоцтва інженера бортового цивільної авіації. Стаж роботи з обслуговування авіаційної техніки - не менше 1 року.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору