Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
  3. Фахівці
  4. Інспектор з пошуку та рятування

Інспектор з пошуку та рятування

Завдання та обов'язки. Перевіряє стан готовності сил та засобів пошуково-рятувального забезпечення польотів у підприємствах авіаційного транспорту, здійснює контроль за правильною експлуатацією технічного обслуговування та збереження бортових і наземних аварійно-рятувальних засобів, проведення спеціальної аварійно-рятувальної підготовки льотного і наземного персоналу. Бере участь у сертифікації експлуатантів, інспектуванні підприємств авіаційного транспорту України з питань пошуково-рятувального забезпечення польотів, розслідуванні авіаційних подій із цивільними повітряними суднами, організації підвищення кваліфікації спеціалістів пошуково-рятувальних служб та посадових осіб, що залучаються до пошуково-рятувального забезпечення польотів, випробуваннях нових зразків пошукових і аварійно-рятувальних засобів, спорядження і техніки. Розробляє заходи щодо подальшого удосконалення пошуково-рятувального забезпечення польотів, готує матеріали для звітності.

Повинен знати: Повітряний кодекс України; основи трудового законодавства; нормативно-правові акти України і документи міжнародних організацій, що регулюють діяльність цивільної авіації та регламентують діяльність служби; накази, вказівки, інструкції та інші документи галузі, структуру і функціональні зв'язки між підрозділами Укравіатрансу та підприємствами цивільної авіації, порядок організації пошуково-рятувального забезпечення польотів і методику виконання пошукових та аварійно-рятувальних робіт; правила та норми пожежної безпеки, режиму, сертифікації експлуатантів та порядок інспектування з питань авіаційного пошуку та рятування; періодичність та ведення установленої звітності.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи у галузі авіації - не менше 5 років, з них на посадах, що залучаються до пошуково-рятувального забезпечення польотів - не менше 3 років. Наявність свідоцтва (Сертифіката) післядипломного підвищення кваліфікації з пошуково-рятувального забезпечення польотів протягом останніх 3-х років.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору